Par mums

SIA “Saldus pārtikas kombinātā” top piena konfektes “Gotiņa”, īrisi, šerberti, marmelādes un konfekšu krēmi no dabīgām izejvielām. Svaigo pienu iegūstam no vietējām zemnieku saimniecībām, citas, ražošanas procesā nepieciešamās izejvielas, tuvākajā apkaimē.

Dabiskās piena konfektes “Gotiņa” tiek ražotas bez pārtikas piedevām, turklāt katra konfekte tiek ietīta ar rokām. Tāpat mūsu konditorejā top tortes, kūciņas, pīrāgi u.c. gardas lietas, kas ne tikai tiek gatavotas ar mīlestību, bet ko varam arī īpaši noformēt.

“Gotiņas” Saldū ražojam jau no 1960. gada. Sākumā tie bija nelieli apjomi tikai Latvijas tirgum. Vēlāk konfekšu klāstu paplašinājām – piena konfektēm pievienojot dažādas piedevas (riekstus, rozīnes, saulespuķu sēkliņas u.c.). Deviņdesmitajos gados Saldus “Gotiņas” tika eksportētas uz Krieviju. Pašlaik mūsu konfektes ir iecienītas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Vācijā. Tās ir zināmas un tiek eksportētas arī uz Angliju, ASV, Īriju, Čehiju, Bulgāriju, Krieviju, Azerbaidžānu un Norvēģiju. Konkursā „Made ir Latvia” vairākus gadus pēc kārtas esam ieguvuši godalgotas vietas tādā kategorijā kā eksportētākais produkts (mazo un vidējo uzņēmumu grupā).

Mūsu produkcijas dekoratīvās kartona un metāla kārbiņas ir  lieliska dāvana svētkos, kā arī prezentācijas suvenīrs tūristiem. Piedāvājam arī iespēju izveidot īpašu “Gotiņu” ar sava uzņēmuma logo uz konfektes etiķetes. Raksti mums –info@saldusgotina.lv